Porovnejte ceny a ušetřete!

AQUA SPEED

AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

370 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
370 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO

## Chlapecké plavky s prodlouženou nohavicí **Chlapecké plavky s prodlouženou nohavicí** skvěle padnou a poskytují vysoký komfort při plavání. Vyznačují se **kvalitním materiálem i precizním zpracováním**. Nohavice jsou zakončeny lemováním, plavecké šortky mají **přední podšívku** a **vnitřní stahovací šňůrku** pro pohodlné a jisté usazení. ### Vlastnosti - vynikající prodyšnost - obousměrná elasticita - prodloužená nohavice - přední podšívka - vnitřní stahovací šňůrka - rychleschnoucí materiál - výborná propustnost vzduchu - přizpůsobí se tvaru těla ### Materiál - **Sydney Eco Fabric:** 51 % recyklovaný polyester, 49 % PBT

Produkt AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO z kategorie chlapecké plavky do bazénu si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 370 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO od značky AQUA SPEED.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO a také tipy, jak vybírat chlapecké plavky do bazénu. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO?

Aktuálně můžete produkt AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO koupit již od 370 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO EAN kód?

EAN kód pro AQUA SPEED Chlapecké plavky DIEGO je 5908217623430. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.