Porovnejte ceny a ušetřete!

CASALL

CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 399 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist

- Země původu značky: Švédsko - Složení: 75% polyester, 25% elastan - Vzor: Hladký - Šetrné k životnímu prostředí: Vyrobeno z recyklovaných materiálů - Materiál: Elastan, Polyester - Pas: Vysoký - Střih: Úzký střih - Návod na údržbu: Nesušit v sušičce, Perte při max. teplotě 40°C, Nepoužívejte aviváže - Sezóna: Celoročně - Prodyšnost: Ano - Sport: Posilovna a fitness - Rychleschnoucí materiál: Ano

Produkt CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist z kategorie sportovní legíny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 399 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist od značky CASALL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist a také tipy, jak vybírat sportovní legíny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist?

Aktuálně můžete produkt CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist koupit již od 1 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist EAN kód?

EAN kód pro CASALL Dámské tréninkové legíny Overlap High Waist je 7323344610449. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.