Porovnejte ceny a ušetřete!

CITY BOSS

CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

7 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
7 990 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350

# ????‍♂️ Elektrická koloběžka **City Boss RS350** ### Lehce, rychle a stylově kamkoliv **City Boss RS350** je ideální volbou pro ty, kteří hledají **praktickou a spolehlivou elektrickou koloběžku** pro každodenní použití. Kompaktní konstrukce, nízká hmotnost a skvělý poměr výkonu a ceny dělají z RS350 perfektního parťáka pro město, školu i krátké výlety. S nízkou spotřebou a nulovými emisemi si užijete **pohodlnou a ekologickou jízdu každý den**. --- ## ???? Hlavní přednosti - **Rychlé složení do 2 vteřin** – praktický skládací mechanizmus pro snadné uskladnění - **Nízká hmotnost 11,8 kg** – pohodlné přenášení i převoz autem, vlakem či MHD - **Dojezd až 25 km** na jedno nabití - **Výkonný motor 350 W** – zvládne i prudší stoupání - **4 jízdní režimy**: WALK (6 km/h), ECO (10 km/h), DRIVE (15 km/h), SPORT (25 km/h) - **Voděodolnost IP65** – vhodná i pro jízdu v dešti - **Bezpečnostní...

Produkt CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 z kategorie dětské elektrické koloběžky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 7 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 od značky CITY BOSS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 a také tipy, jak vybírat dětské elektrické koloběžky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350?

Aktuálně můžete produkt CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 koupit již od 7 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 EAN kód?

EAN kód pro CITY BOSS Elektrická koloběžka RS350 je 8594192730972. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.