Porovnejte ceny a ušetřete!

DISNEY

DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 199 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci

Tato helma je nejen skvělá na pohled, ale nabízí také vynikající ochranu a pohodlí. Tvrdá vnější skořepina z ABS poskytuje robustní ochranu proti nárazům a otřesům, zatímco vnitřní část z pěny EPS absorbující nárazy rozkládá náraz a snižuje riziko zranění. Ať už vaše dítě jezdí na kole, skateboardu, kolečkových bruslích nebo koloběžce, tato helma zajistí, že bude vždy v bezpečí. Díky 13 větracím otvorům zůstane hlava chladná i během těch nejenergičtějších dobrodružství. Nastavitelný obvod hlavy (52-56 cm) zajišťuje dokonalé padnutí, zatímco měkké vnitřní polstrování na bradě, obvodu a horní části zajišťuje extra pohodlí. Díky pevným Y-páskům a kovovým nýtům helma zůstane pevně na svém místě, takže si vaše dítě může bezstarostně hrát. Specifikace: Odolná vnější skořepina z ABS Pěna EPS absorbující nárazy 13 větracích otvorů Kovové nýty a pevné Y-pásky Splňuje bezpečnostní...

Produkt DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci z kategorie dětské helmy na koloběžky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci od značky DISNEY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci a také tipy, jak vybírat dětské helmy na koloběžky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci?

Aktuálně můžete produkt DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci koupit již od 1 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci EAN kód?

EAN kód pro DISNEY Dětská cyklistická přilba The Hulk 52-56 cm Chlapci je 5902308590649. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.