Porovnejte ceny a ušetřete!

GYMBEAM

GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

979 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
979 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep

Taška na jídlo FIT Prep je kompaktní taška pro přenášení jídel a příslušenství. Součástí jsou 3 plastové dózy s průhledným víkem, 3 lžíce a 2 gelové sáčky. Taška má materiál polyester, PE a PEVA, dózy jsou z polypropylenu a rozměry tašky bez bočních kapes jsou 25 × 17 × 24 cm. - Materiál tašky polyester, PE a PEVA: uvedená konstrukce pro samotnou tašku. - 3 plastové dózy s průhledným víkem: samostatné nádoby na jídlo v balení. - 3 lžíce a 2 gelové sáčky: příslušenství dodané spolu s taškou. - Boční otevřený prostor a kapsa na zip: místo na lahev, šejkr nebo další věci. - Nastavitelný ramenní popruh a pevné ucho: dvě možnosti přenášení. ### Jaké rozměry mají taška a dózy? Taška bez bočních kapes měří 25 × 17 × 24 cm a má objem 10,2 l. Dóza měří 20 × 14 × 5,5 cm a má objem 1 l.

Produkt GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep z kategorie gymbeam si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 979 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep od značky GYMBEAM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep a také tipy, jak vybírat gymbeam. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep?

Aktuálně můžete produkt GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep koupit již od 979 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep EAN kód?

EAN kód pro GYMBEAM Taška na jídlo polyester PE PEVA 10,2 l FIT Prep je 8586022211959. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.