Porovnejte ceny a ušetřete!

HEAD

HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 049 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
3 049 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK

DĚTSKÉ LYŽE HEAD JOY EASY S LYŽAŘSKÝM VÁZÁNÍM HEAD JRS 4.5 s GRIP WALK Nejnovější verze našeho bestsellerového juniorského modelu pro dívky na lyžařskou sezónu 2023. Lyže Head Joy jsou určené juniorkám, které začínají své dobrodružství s lyžováním. Model je velmi lehký, snadno ovladatelný, umožňuje rychlé pokroky při učení a vyznačuje se atraktivním, dívčím vzhledem. Díky konstrukci s lehkým kompozitovým jádrem se lyže vyznačují nízkou tuhostí, což přináší snadné ovládání. Head JOY EASY je vybavení pro dívky, které pomáhá a povzbuzuje k rozvoji lyžařských dovedností. Vázání podle nejnovějších standardů s technologií GRIP WALK kompatibilní se všemi botami s podrážkami GRIP WALK a se standardními podrážkami. KONSTRUKČNÍ PRVKY LYŽÍ HEAD JOY EASY KOMPOZITOVÉ JÁDRO – LEHKOST A SNADNÉ OVLÁDÁNÍ Lyže Head JOY EASY byly vybaveny kompozitovým jádrem – Synthetic Core, díky čemuž získáváme...

Produkt HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK z kategorie lyže si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 3 049 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK od značky HEAD.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK a také tipy, jak vybírat lyže. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK?

Aktuálně můžete produkt HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK koupit již od 3 049 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HEAD Dětské lyže JOY EASY JRS + lyžařské vázání JRS 4.5 s GRIP WALK skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.