Porovnejte ceny a ušetřete!

KHEBIKES

KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

535 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
535 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm

# KHE Frontloader Představec ## KHE Frontloader představec z hliníku 7005 Tento kvalitní BMX představec od KHE je vyroben z mimořádně pevného a lehkého hliníku 7005. Strategické odlehčovací výřezy dále snižují hmotnost, aniž by byla ohrožena stabilita. Černá anodizace dodává decentní a elegantní vzhled, zatímco výrazný přední design poskytuje moderní styl. S reach 50 mm, výškou 30 mm a objímkou řídítek 22,2 mm je představec univerzální a kompatibilní se všemi standardními BMX vidlicemi 1 1/8" (28,6 mm). S pouhými 232 g patří mezi nejlehčí ve své kategorii. ### Výhody na první pohled: - Vyroben z velmi pevného hliníku 7005 - Pouze 232 g – extrémně lehký - Konstrukce s odlehčovacími výřezy - Černá anodizace - Kompatibilní se standardními vidlicemi & řídítky (22,2 mm / 28,6 mm)

Produkt KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm z kategorie představce si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 535 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm od značky KHEBIKES.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm a také tipy, jak vybírat představce. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm?

Aktuálně můžete produkt KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm koupit již od 535 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm EAN kód?

EAN kód pro KHEBIKES BMX představec KHE frontloader hliník 50mm je 4260436057894. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.