Porovnejte ceny a ušetřete!

KINGCAMP

KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 791 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 791 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219

Rozkládací pohovka Canna C20 KC2219 je cestovní kus nábytku, který se vám bude hodit při kempování, pikniku, na pozemku nebo na zahradě. Díky skládací konstrukci ji lze snadno přenášet nebo převážet autem v přiloženém kufru. Pohodlná dvoumístná pohovka vydrží zatížení až 200 kg a je ideálním řešením pro odpočinek v přírodě. Stabilní ocelový rám v podobě příčky je spojen pevnými spojkami a krytkami. Pohovku lze rychle a několika pohyby rozložit. Potah pohovky z pevné oxfordské tkaniny má trojrozměrné područky pro větší pohodlí. Pohovka je vybavena dvěma držáky na šálky nebo láhve a dvěma na skleničky na víno.

Produkt KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 z kategorie kempingové židle si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 791 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 od značky KINGCAMP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 a také tipy, jak vybírat kempingové židle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219?

Aktuálně můžete produkt KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 koupit již od 1 791 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 EAN kód?

EAN kód pro KINGCAMP Skládací kempingová pohovka Canna C20 KC2219 je 6923334560375. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.