LASTING
LASTING Pánské merino spodky WATEO
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu LASTING Pánské merino spodky WATEO
WATEO je merino spodní vrstva ze 100% merino vlny 16MC, která hřeje, výborně odvádí vlhkost a je silně antibakteriální, takže nezapáchá. Měkký pružný úplet a ploché švy pro pohodlí. Ideální jako spodní vrstva do chladu. Materiál: merino vlna s příměsí elastanu.
Produkt LASTING Pánské merino spodky WATEO z kategorie oblečení z merino vlny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 120 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu LASTING Pánské merino spodky WATEO od značky LASTING.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LASTING Pánské merino spodky WATEO a také tipy, jak vybírat oblečení z merino vlny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena LASTING Pánské merino spodky WATEO?
Aktuálně můžete produkt LASTING Pánské merino spodky WATEO koupit již od 1 120 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit LASTING Pánské merino spodky WATEO?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je LASTING Pánské merino spodky WATEO skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má LASTING Pánské merino spodky WATEO EAN kód?
EAN kód pro LASTING Pánské merino spodky WATEO je 8595067820729. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.