Porovnejte ceny a ušetřete!

NILS EXTREME

NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

851 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
851 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED

NILS Extreme HD025 je skládací koloběžka pro děti a dorost. Její nespornou výhodou je moderní design, skvělé jízdní vlastnosti a svítící kolečka s platformou! Je ideální pro rekreační jízdu na asfaltu, betonových plochách a zpevněných chodnících. Stabilní konstrukce Konstrukce je vyrobena z oceli a hliníku, díky čemuž je koloběžka velmi lehká a odolná. Hmotnost koloběžky dosahuje pouze 2,3 kg. Výškově nastavitelná řídítka Teleskopická řídítka jsou výškově nastavitelná do 4 poloh (60 - 68 - 73 - 78 cm od země). Změna nastavení výšky se provádí uvolněním páčky rychloupínáku, stisknutím pojistného čepu a vysunutím, nebo zasunutím vnitřní tyče řídítek. Pro úsporu místa lze řídítka složit - k tomu je potřeba uvolnit páčku spodního rychloupínáku a potáhnout táhlo směrem nahoru, řídítka lze následně sklopit. Gripy na řídítkách jsou vyrobeny z TPR pro pevný a pohodlný úchop, šířka řídítek...

Produkt NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED z kategorie klasické koloběžky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 851 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED od značky NILS EXTREME.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED a také tipy, jak vybírat klasické koloběžky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED?

Aktuálně můžete produkt NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED koupit již od 851 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED EAN kód?

EAN kód pro NILS EXTREME Skládací koloběžka HD025 LED je 5907695542134. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.