Porovnejte ceny a ušetřete!

PENCO

PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

405 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
405 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix

Proč používat JUNIOR SPORT DRINK 700g - Optimální pitný režim pro děti od 6 let - Bez konzervantů a umělých barviv - Energie ve formě vyvážené směsi prospěšných jednoduchých i složitých sacharidů - Spektrum vitamínů s vysokým obsahem vitamínu C - Široké spektrum minerálů Vhodné pro dětský organizmus Dětský organizmus je velmi citlivý na ztráty tělesných tekutin a riziko dehydratace je vyšší než u dospělých. Při cvičení ve vlhkém a teplém prostředí bývají děti ohroženy více než dospělí. Dehydratace snižuje nejen výkon, ale je i zdravotním rizikem a proto je nutné tyto ztráty průběžně nahrazovat. U dětí není plně vyvinut pocit žízně, produkce potu je nižší a obsahuje méně iontů Na+ a Cl-. Proto se k hydrataci dětí používají méně koncentrované nápoje s nižší osmolalitou. Děti musí dostatečně pít před zahájením tělesné aktivity, dále každých 10-15 min během aktivity a po jejím skončení...

Produkt PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix z kategorie výživa na trailový běh na střední vzdálenost si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 405 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix od značky PENCO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix a také tipy, jak vybírat výživa na trailový běh na střední vzdálenost. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix?

Aktuálně můžete produkt PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix koupit již od 405 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix EAN kód?

EAN kód pro PENCO Iontový nápoj JUNIOR SPORT DRINK 700g Fruit Mix je 8594000864592. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.