Porovnejte ceny a ušetřete!

PINGUIN

PINGUIN Příbor Spork

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

187 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
187 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PINGUIN Příbor Spork

Lžíce kombinovaná s vidličkou vyrobená z nerezové oceli se sklápěcí rukojetí. Rukojeť vyrobenou z nerezového drátu lze sklopit a zkrátit tak Spork na polovinu. Je také vybavena pojistkou proti nechtěnému sklopení. Spork je dodáván v textilním přepravním pouzdře.

Produkt PINGUIN Příbor Spork z kategorie příbory si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 187 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PINGUIN Příbor Spork od značky PINGUIN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PINGUIN Příbor Spork a také tipy, jak vybírat příbory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PINGUIN Příbor Spork?

Aktuálně můžete produkt PINGUIN Příbor Spork koupit již od 187 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PINGUIN Příbor Spork?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PINGUIN Příbor Spork skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PINGUIN Příbor Spork EAN kód?

EAN kód pro PINGUIN Příbor Spork je 8592638607000. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.