Porovnejte ceny a ušetřete!

POWERSLIDE

POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 995 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
3 995 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80

Inline brusle POWERSLIDE REIGN Aether jsou lehké a reaktivní brusle na hokej, ideální pro začínající a středně pokročilé hráče, kteří hledají rychlé a spolehlivé brusle, které vás nezklamou, když se hraje. Tyto lehké a reaktivní brusle na hokej mají botu z injekčně lisovaného polypropylénu (PP) a robustní a odolný PU svršek, který poskytuje pohodlné přizpůsobení a dobrou oporu. Inline brusle POWERSLIDE REIGN Aether obsahují všechny funkce, které potřebujete, abyste vylepšili svou hokejovou hru, včetně voskovaných tkaniček a podpůrného polstrování, které pevně drží vaši nohu na místě, čímž poskytuje skvělou kontrolu a přenos síly. Dodávají se s hliníkovým rámem z leteckého hliníku 6061, vybaveným koly o velikosti 4x80 mm. Inline brusle POWERSLIDE REIGN Aether jsou výkonné hokejové brusle, které zaručují rychlou akceleraci, vysokou rychlost a rychlé zatáčky, abyste stíhali nejrychlejší hru na světě.

Produkt POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 z kategorie pánské inline brusle si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 3 995 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 od značky POWERSLIDE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 a také tipy, jak vybírat pánské inline brusle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80?

Aktuálně můžete produkt POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 koupit již od 3 995 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 EAN kód?

EAN kód pro POWERSLIDE Kolečkové hokej Aether 80 je 4040333558874. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.