Porovnejte ceny a ušetřete!

PRO SPORT LIGHTS

PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

849 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
849 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe

**Toto extra široké cyklistické sedlo je určeno pro cyklisty, kteří při delších jízdách ocení větší oporu.** Prostorná sedací plocha o rozměrech **300 × 270 mm** lépe rozloží váhu a zajistí stabilní a pohodlnou polohu při sezení. Sedlo obsahuje **pěnové polstrování a silikagel**. Tato kombinace je na dotek měkká, dobře podporuje tělo a pomáhá snižovat tlakové body při jízdě na kole. **Vyříznutá ventilační zóna** uprostřed zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. Díky tomu je sedlo příjemnější během horkých dnů a delších jízd. Pro větší pohodlí je sedlo vybaveno **elastomerovým odpružením**, které tlumí nárazy a vibrace z vozovky. Nerovnosti povrchu jsou lépe absorbovány, díky čemuž je jízda klidnější a pohodlnější. **Voděodolná a odolná proti poškrábání povrchová úprava chrání sedlo před deštěm, nečistotami a každodenním opotřebením.** **Specifikace** + Výplň: silikagel a pěnová...

Produkt PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe z kategorie sedla a potahy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 849 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe od značky PRO SPORT LIGHTS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe a také tipy, jak vybírat sedla a potahy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe?

Aktuálně můžete produkt PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe koupit již od 849 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe EAN kód?

EAN kód pro PRO SPORT LIGHTS Cyklistické sedlo Comfort Deluxe je 5407011131627. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.