Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 269 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 269 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé

Retaliate 3 od PUMA - výkonné běžecké boty s lehkou síťovinou a gumovou podrážkou. Ideální pro běhání, kombinují pohodlí a stabilitu. Perfektní jezdecké boty pro sport. - Co je nového v nejnovějších botách PUMA? - Pokročilý materiál: Lehký a pružný materiál poskytuje optimální pohodlí a podporu při běhu. - Ergonomický tvar: Přizpůsobivý střih zajišťuje volnost pohybu a dokonalé přilnutí k noze. Pro koho jso - noucí, což usnadňuje jejich údržbu po každém běžeckém výkonu. Užijte si běh bez starostí! Připravte se na nový běžecký zážitek s těmito jezdeckými botami. Získejte nejen skvělou obuv, ale i jistotu, že vás nezklamou při žádném tréninku!

Produkt PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé z kategorie tenisky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 269 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé a také tipy, jak vybírat tenisky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé?

Aktuálně můžete produkt PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé koupit již od 1 269 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé EAN kód?

EAN kód pro PUMA Běžecké boty Retaliate 3 pro dospělé je 4067979627382. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.