Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

621 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
621 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež

# Co je nového? ## Novinky pro mladé sportovce: – Kopačky ULTRA PLAY TT od PUMA jsou navrženy pro maximální výkon na trávě. – Pokročilé technologie zajišťují pohodlí a stabilitu při každém kroku. Tyto kopačky jsou nezbytným vybavením pro mladé sportovní nadšence. ### Jaké jsou hlavní výhody těchto kopaček? - Speciální podrážka poskytuje vynikající přilnavost na přírodní povrchy. - Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a pohodlí při běhu. - Ergonomický střih umožňuje volnost pohybu a zvýšenou ochranu během hry. ## Ideální pro trénink i soutěže Bez ohledu na to, zda se připravujete na intenzivní trénink nebo důležitý zápas, kopačky ULTRA PLAY TT jsou navrženy tak, aby splnily všechny vaše potřeby. Podpoří váš výkon a pomohou vám dosáhnout vašich sportovních cílů. ## Zpětná vazba od uživatelů Mladí sportovci oceňují: - Pohodlný střih, který se přizpůsobí noze. -...

Produkt PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež z kategorie puma ultra si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 621 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež a také tipy, jak vybírat puma ultra. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež?

Aktuálně můžete produkt PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež koupit již od 621 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež EAN kód?

EAN kód pro PUMA Kopačky ULTRA PLAY TT pro mládež je 4099686024444. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.