Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 329 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 329 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot

PUMA Aufwärmtrikot 25/26: Ovládněte hřiště ještě před zápasem Oficiální rozcvičovací tričko (Pre-Match Shirt) je klíčovou součástí výbavy každého profesionálního týmu. Právě v tomto dresu hráči absolvují ty nejdůležitější minuty přípravy na trávníku. Pro sezónu 2025/2026 přichází PUMA s odvážným vizuálním stylem, který kombinuje klubovou hrdost s moderní streetovou estetikou, což z něj dělá ideální kousek nejen na hřiště, ale i pro stylové fanoušky. Funkčnost v nejvyšším tempu Během rozcvičky stoupá tělesná teplota na maximum, a proto je tento model vybaven pokročilou technologií dryCELL. Ta funguje jako okamžitý pumpovací systém pro vlhkost – odvádí pot pryč od pokožky a rozvádí ho po povrchu látky k rychlému odpaření. Materiál je záměrně lehčí a vzdušnější než u standardních zápasových dresů, aby poskytoval absolutní volnost při dynamickém protahování a sprintech. Klíčové...

Produkt PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot z kategorie muži si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 329 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot a také tipy, jak vybírat muži. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot?

Aktuálně můžete produkt PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot koupit již od 1 329 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot EAN kód?

EAN kód pro PUMA Pánské fotbalové tričko Aufwärmtrikot je 4069157296274. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.