Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 001 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 001 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL

Výhodou tohoto modelu je stabilizovaná patní část a použití technologie SOFTFOAM+, tedy měkké a pohodlné vložky, které si zapamatují tvar nohy. Minimalizují zadržování tepla, aby zajistily pohodlí při chůzi, a mají také protizápachovou vrstvu, která udržuje nohy svěží. Mezipodešev z měkké a pružné pěny EVA velmi dobře tlumí nárazy paty o podklad a správně podporuje chodidlo. Klasické šněrování zajišťuje ideální přizpůsobení obuvi chodidlu. Ideální obuv ke každému sportovnímu outfitu.

Produkt PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL z kategorie tenisky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 001 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL a také tipy, jak vybírat tenisky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL?

Aktuálně můžete produkt PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL koupit již od 1 001 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL EAN kód?

EAN kód pro PUMA Pánské sportovní boty ST Runner v2 NL je 4063699616279. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.