Porovnejte ceny a ušetřete!

QUNATURE

QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

440 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
440 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava

Kukla Qunature pro cyklistiku, motocykl a lyžování Kukla Qunature je zimní kukla speciálně navržená pro outdoorové aktivity v chladném a větrném počasí. Její větruodolná konstrukce, prodyšný materiál a flexibilní střih zajišťují vysokou úroveň pohodlí při lyžování, snowboardingu, cyklistice nebo jízdě na motocyklu. Kukla účinně chrání obličej, krk, uši a nos před chladem, větrem, prachem a sněhem, aniž by omezovala dýchání, a to i při intenzivní aktivitě. Specifikace: - Výrobce: Qunature - Typ produktu: Zimní kukla - Materiál: 85% Polyester + 15% Elastan - Obvod hlavy: M (40–48 cm), L (50–58 cm) - Hmotnost: cca 60 g Klíčové výhody kukly Qunature: - Větruodolná a hřejivá: Účinně chrání před studeným větrem a ztrátou tepla. - Prodyšná konstrukce: Větrací zóny kolem úst a nosu usnadňují dýchání. Flexibilní střih: Materiál se přizpůsobí obličeji, aniž by ho škrtil. Multifunkční design: Všestranný...

Produkt QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava z kategorie lyžařské nákrčníky a šátky pro dospělé si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 440 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava od značky QUNATURE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava a také tipy, jak vybírat lyžařské nákrčníky a šátky pro dospělé. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava?

Aktuálně můžete produkt QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava koupit již od 440 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava EAN kód?

EAN kód pro QUNATURE Lyžařská kukla na kolo, motorku balaklava je 5907769381980. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.