Porovnejte ceny a ušetřete!

ROCKBROS

ROCKBROS Zimní kukla

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

618 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
618 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ROCKBROS Zimní kukla

Ochrana před chladem ve dvou materiálech. Čelíte těm nejtvrdším zimním podmínkám s touto vysoce výkonnou kuklou. Její vícestupňový design spojuje vnější vrstvu z technického větruodolného materiálu s měkkou a na pokožku šetrnou fleecovou podšívkou. Efektivně zadržuje teplo a chrání vaši hlavu, obličej, uši a krk. Personalizované nastavení pomocí suchého zipu. Na rozdíl od klasických kukel má tento model nastavitelnou obličejovou masku díky systému uzavření pomocí suchého zipu. Tato inovace vám umožňuje přesně nastavit utažení podle vašeho pohodlí a potřeb, což usnadňuje nasazení a sundání, a zároveň zajišťuje dokonalou těsnost proti průvanu. --- ## **Parametry produktu** - Materiály: Vnější vrstva větruodolná vysoké hustoty, vnitřní vrstva z termofleecu. - Uzavření: Maska nastavitelná pomocí suchého zipu pro individuální přizpůsobení. - Hlavní výhoda: Prodloužený střih pro maximální ochranu...

Produkt ROCKBROS Zimní kukla z kategorie cyklistické nákrčníky a kukly si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 618 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ROCKBROS Zimní kukla od značky ROCKBROS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ROCKBROS Zimní kukla a také tipy, jak vybírat cyklistické nákrčníky a kukly. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ROCKBROS Zimní kukla?

Aktuálně můžete produkt ROCKBROS Zimní kukla koupit již od 618 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ROCKBROS Zimní kukla?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ROCKBROS Zimní kukla skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ROCKBROS Zimní kukla EAN kód?

EAN kód pro ROCKBROS Zimní kukla je 3664723025961. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.