Porovnejte ceny a ušetřete!

RUNTO

RUNTO Láhev na vodu BULLET 650

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

319 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
319 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu RUNTO Láhev na vodu BULLET 650

# RUNTO BULLET – Láhev na vodu 650 ml **RUNTO BULLET** je kompaktní a odolná láhev na vodu **s objemem 650 ml**, ideální pro sport, výlety i každodenní používání. Díky svému praktickému tvaru se pohodlně drží v ruce a snadno vejde do většiny batohů, držáků či postranních kapes. Láhev je vyrobena z prvotřídního **materiálu PCTG**, který je **100% BPA FREE**, takže je zdravotně nezávadná, odolná a neovlivňuje chuť nápoje. Tento moderní materiál navíc vyniká vysokou pevností a odolností proti nárazům, což zaručuje dlouhou životnost i při častém používání. Víčko z polypropylenu (PP) je vybaveno **odklopným mechanismem s pojistkou**, který spolehlivě zabrání nechtěnému otevření, například při přenášení v tašce. Silikonové těsnění pak zajišťuje nepropustnost – voda zůstane tam, kde má být. Součástí láhve je také **praktické poutko**, které usnadňuje přenášení a umožňuje zavěšení například...

Produkt RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 z kategorie lahve na vodu si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 319 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 od značky RUNTO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 a také tipy, jak vybírat lahve na vodu. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RUNTO Láhev na vodu BULLET 650?

Aktuálně můžete produkt RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 koupit již od 319 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RUNTO Láhev na vodu BULLET 650?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 EAN kód?

EAN kód pro RUNTO Láhev na vodu BULLET 650 je 8595238827663. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.