Porovnejte ceny a ušetřete!

NILS CAMP

Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

559 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
2sport.cz
559 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá

Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 je ideálním společníkem pro každého, kdo ocení komfort během spánku v přírodě a nezáleží, zda jste na zahradě, v kempu, nebo na horské tůře. Ať už se ocitnete v jakémkoli terénu, karimatka NC1768 vám umožní pohodlný odpočinek. Je také ideální pro použití pod spacákem. Tráva, písek ani lesní jehličí vaše pohodlí neovlivní. Kromě toho, že je karimatka NC1768 mimořádně pohodlná, je díky materiálu XPE, ze kterého je vyrobena, také mimořádně odolná. Samotný materiál se vyznačuje především svou nízkou hmotností, vysokou tepelnou izolací a vysokou odolností v různých povětrnostních podmínkách. Ve složeném stavu karimatka zabírá velmi málo místa, což výrazně usnadňuje její přepravu. Model NC1768 má 12 skládacích prvků, které se skládají jako harmonika. To vše v kombinaci s velmi nízkou hmotností karimatky znamená, že ji můžete snadno přenášet s sebou...

Produkt Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá z kategorie spací podložky si můžete zakoupit v internetovém obchodě 2sport.cz za cenu 559 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá od značky NILS CAMP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá a také tipy, jak vybírat spací podložky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá?

Aktuálně můžete produkt Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá koupit již od 559 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 2sport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá EAN kód?

EAN kód pro Skládací pěnová karimatka NILS Camp NC1768 modrá je 5907695545814. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.