WINNWELL
WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost
Brusle Winnwell AMP500 JR jsou hokejové brusle určené pro rekreační hráče, kteří chtějí kvalitní a spolehlivé brusle.
Produkt WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost z kategorie hokejové brusle si můžete zakoupit v internetovém obchodě sportisimo.cz za cenu 1 990 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
PODOBNÉ PRODUKTY
Bauer
Bauer S24 GSX GOAL SKATE-INT Brankářské brusle, , velikost
5.0
od 5 799 Kč
CCM
CCM NEXT SR REGULAR Lední brusle, černá, velikost 47
5.0
od 1 999 Kč
Bauer
Bauer SUPREME SCORE SKATE SR Hokejové brusle, černá, velikost 40.5
5.0
od 1 999 Kč
CCM
CCM NEXT SR REGULAR Lední brusle, černá, velikost 45.5
5.0
od 1 999 Kč
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost od značky WINNWELL.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost a také tipy, jak vybírat hokejové brusle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost?
Aktuálně můžete produkt WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost koupit již od 1 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sportisimo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost EAN kód?
EAN kód pro WINNWELL AMP500 JR Lední brusle, černá, velikost je 676824041996. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.